KONST / Litografier / Färglitografi 16925324
nr 1692 5324
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
"Mozart". Signerad, numrerad 329/360. Färglitografi, bildmått: 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 65x75 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 april 2025
kl 18:51:24
100 kr
150 kr
200 kr